Війна

Ситуація на дорогах Хмельницького за I півріччя 2017 року

На території обслуговування Управління патрульної поліції у місті Хмельницькому за I півріччя 2017 року сталось 821 ДТП, з них 701 з матеріальними збитками та 120 з постраждалими. Під час ДТП травмувалось 155 осіб, з них 26 діти та 5 осіб загинуло, з них 1 водій на трасі М12, інформує патрульна поліція Хмельницького.

Найбільше автопригод зареєстровано у п’ятницю. Аналізуючи кількість ДТП за часом, то пік автопригод з матеріальними збитками припадає на період з 14-ї до 15-ї години, а з травмованими на період з 20-ї до 21-ї години.

Найпоширенішими видами ДТП з постраждалими є: зіткнення – 48 випадків та наїзд на пішохода – 53.

Основними причинами автопригод є порушення правил маневрування та недотримання безпечної дистанції, також значна кількість автопригод стались через порушення правил проїзду перехресть.

Суттєво зменшилась кількість водіїв, які вчинили ДТП в стані алкогольного сп’яніння через їх оперативне виявлення співробітниками патрульної поліції до моменту вчинення ними аварій.

За звітний період, в порівнянні з I півріччям минулого року, кількість ДТП з постраждалими зменшилась на 32 аварії, або – 21%.

Нагадаємо, з 12 червня патрульні почали обслуговувати відрізок траси М12, від Тернопільської області до Вінницької області та стаціонарний пост у Війтівцях.

Новини по темі

Back to top button