Інциденти

Молодь Кам’янця-Подільського об’єдналась за круглим столом

Круглий стіл «Ініціативна молодь – майбутнє і рушій розвитку будь-якої країни»

Давно відома істина, що ініціативна молодь – майбутнє і рушійних механізм у розвитку будь-якої країни. Не є винятком і молодь Кам’янця-Подільського. Доказом цього в черговий раз став молодіжний круглий стіл, що відбувся 27 червня у сесійній залі міської ради.  Організатором заходу виступила ГО «Ініціатива & Розвиток», яку очолює відомий у місті активіст Андрій Заєць.

На засідання, присвячене Дню молоді, були запрошені громадські активісти, молодіжні організації, творчі об’єднання, спортивні рухи та просто зацікавлені ініціативні люди, які розповідали про свої проекти, шукали підтримку серед інших організацій та об’єднань, висловлювали свою думку щодо роботи різноманітних молодіжних організацій в місті та обговорювали перспективи розвитку молодіжної політики в Кам’янці-Подільському.

Організатори круглого столу «Ініціативна молодь – майбутнє і рушій розвитку будь-якої країни», як і минулого року, надали можливість ініціативній молоді Кам’янця-Подільського презентувати себе. Адже молодих людей, які діють, розвиваються та є корисними суспільству, в нас багато.

Під час засідання виступили: Віктор Годний (скаутська організація «Пласт»), Дмитро Бойко (активіст, організатор велопробігів, сплавів, змагань з настільного тенісу та бадмінтону, тематичних квестів по місту, учасник та один із координаторів велосипедного руху «Rezistanz», активний учасник різних заходів у Кам’янці-Подільському); Мілєна Жмурко (автор проекту «Фортеця 3 сердець»), Сергій Крайняк (член ГО «СОКІЛ»); Інна Луцик (представник міжнародного християнського руху спільнот «Віра і Світло» («Faith and Light»)), Дмитро Романець (кервник соціо-культурної платформи «Арт-сховище» та телевізійного проекту«Громадське Поділля»), Ігор Старенький (голова творчого об’єднання «Фенікс»), члени ГО «Волонтери».

Про цікаві проекти розповіли і спеціальні гості круглого столу. Створення Молодіжної ради міста запропонував Юрій Козлов, а Олена Горб презентувала проект «Нова країна».

Окремою сторінкою у засіданні круглого столу стала презентація молодіжного порталу. Ініціатором створення такого проекту став Андрій Заєць.

Молодіжний портал, презентований головою ГО «Ініціатива & Розвиток», покликаний забезпечити для різноманітних акцій та проектів молодь та зацікавлених у волонтерстві людей; проінформувати молодь Кам’янця-Подільського про різні рухи, МГО та заходи, організовані ними, а також дати можливість швидко взаємодіяти з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями та молодими активістами.

Підсумовуючи, можна впевнено сказати, що молодіжна політика займає чільне місце у Кам’янці-Подільському. Так було і має бути. Завжди. Адже молодіжна політика зорієнтована на майбутнє, тісно пов’язана з динамікою конкретних суспільних змін, є пріоритетним і специфічним напрямом діяльності держави, що охоплює всі сфери життєдіяльності молоді, включає в себе всі питання, пов’язані з формуванням і вихованням молоді, охоплює всі процеси соціалізації, всю сукупність ідей щодо місця і ролі молоді в суспільстві та їхню реалізацію.

Новини по темі

Back to top button