Інциденти

Національна гвардія потребує допомоги

25 червня відбулась зустріч заступника міського голови Сергія Бабія з польовим командиром Кам’янець-Подільської роти Національної гвардії Олексієм Мельником.

Командир подякував місту за комунальний автобус «Мерседес», який служить разом з ними, спальні мішки та інші речі, які раніше передала роті міська влада.

Нагадаємо, що 20 кам’янчан з перших днів АТО знаходяться на передовій. Вони – професійні військові, тому були і в Луганській ОДА, і на блокпостах, а на цей час – в Маріуполі.

– Ми зв’язалися з кам’янчанами за допомогою мобільного зв’язку. В розмові наші хлопці просили допомогти з придбанням камуфляжної форми (стара повністю зносилась),
карематів, бронежилетів, касок, захисних масок. Щойно ми направили вантаж для наших земляків, які служать в батальйоні «Поділля», розпочинаємо збір коштів та речей для наших гвардійців. – зазначив Сергій Віталійович.

Координувати цю роботу від міської влади доручено Сергію Бабію, тому на своїй сторінці у Facebook він надав номер свого мобільного телефону для активістів та усіх небайдужих кам’янчан, які бажають допомогти – 067-254-56-54. Речі прийматимуться у приміщенні Кам’янець-Подільської міської ради.

Новини по темі

Back to top button