Кам'янець-Подільський

«Республіка» збирає кошти на картину

Запальний танок

«Запальний танок» – так називається велика картина, яку організатори фестивалю «Республіка» цього року планують зобразити на одній із п’ятиповерхівок Кам’янця-Подільського. Малюнок присвячений темі Майдану. Про це повідомив у соціальних мережах організатор фестивалю Андрій Зоін.

– Малюнок – дуже символічний хоча би тому, що його автор – росіянин, а художники, які будуть його малювати – українці. – зазначив координатор проекту.

Кошти ж на створення цієї роботи збираються громадою завдяки програмі «Спільнокошт» проекту «Велика ідея» (biggggidea.com). Наразі зібрано вже 27% від потрібної суми! Кожен, хто долучається до спільнокоштів, гарантовано отримає приз – від автографів зірок, футболок, квитків на фестиваль до поселення у готелях під час фестивалю.

– Нам дуже важлива ваша підтримка в цьому проекті. Завдяки нашим спільним зусиллям в спальному районі міста з’явиться ще один арт-об’єкт, а люди, які приїдуть на фестиваль «Республіка» з різних регіонів України та інших країн світу, зможуть переглянути, ознайомитись або пригадати революційні події, які відбувалися на Майдані. – пишуть організатори.

Окрім того, як зазначається на офіційному сайті фестивалю, організатори планують реалізувати проект в інших містах України. Наразі тривають перемовини з Хмельницьким, Львовом, Києвом та Полтавою.

Фото respublicafest.com.

Новини по темі

Back to top button