Інциденти

Відбулася 58 сесія міської ради

Відбулася 58 сесія міської ради

21 лютого відбулася 58 сесія Кам’янець-Подільської міської ради. Розпочалося засідання з пропозиції того, що міський голова Михайло Сімашкевич звернувся до всіх присутніх в залі з проханням вшанувати хвилиною мовчання наших земляків, які загинули під час протистоянь в Києві.

Як інформує прес-служба Кам’янець-Подільської міської ради, після цього депутати прийняли текст звернення від імені влади міста щодо ситуації, яка склалася в країні:

Правління Януковича не залишило ніяких ілюзій щодо розуміння ним суті державної влади. Сьогодні вся повнота влади належить одній людині, яка присвоїла собі диктаторські повноваження. 

Янукович підпорядкував собі фактично всю структуру влади і використовує її, в першу чергу, на непомірне збагачення свого найближчого оточення.

В країні повністю втрачена довіра до органів державної влади, які стали заручниками злочинного режиму Януковича. Такі поняття, як законність, справедливість, права і свободи людини стали порожнім звуком.

Бажаючи за будь-яку ціну втриматись при владі, потоптавши Конституцію і законність, режим розпочав криваву війну проти власного народу, не бажаючи знайти хоч якийсь розумний вихід із ситуації і обмежити свою безконтрольну жадобу влади.

В цій ситуації Кам’янець-Подільська міська рада та міський голова, як вільно обрані, а не призначені зверху, органи самоврядування громади міста, звертаємось до керівників силових та правоохоронних органів не виконувати злочинних наказів, від кого б вони не надходили, і діяти у повній відповідності до Конституції України та чинного законодавства.

Виконуючи волю народу та усвідомлюючи історичну важливість моменту для долі України, влада міста заявляє: 

– громадянин Янукович, діяльність якого протягом листопада 2013 – лютого 2014 призвела до трагічної загибелі десятків мирних людей, не може визнаватись Президентом України та Гарантом Конституції;

– громадський порядок та життєдіяльність міста будуть повністю забезпечені міською владою разом з правоохоронними органами та громадою міста.

Під час сесії відбувся і збір коштів на поховання та матеріальної допомоги сім’ям загиблих подолян.

Також депутати майже одноголосно підтримали звернення про те, щоб заборонити на території країни Партію Регіонів та Комуністичну Партію.

Після обговорення ситуації, яка наразі відбувається в країні, народні обранці перейшли до розгляду питань порядку денного.

Про роботу Кам’янець-Подільського МВ УМВС України у Хмельницькій області щодо забезпечення громадського порядку в місті та роботу дільничних інспекторів міліції доповів начальник міського відділу міліції Юрій Дахно.

Окрім звіту, Юрій Валентинович поінформував про те,що в Кам’янці-Подільському із представників правоохоронних органів, депутатів та громадськості сформовано загони самооборони «Громадський порядок». Перше патрулювання таких загонів відбулося в ніч з 20 на 21 лютого. За словами Юрія Валентиновича, не було зафіксовано випадків порушення громадського порядку та в’їзду в місто підозрілих осіб, які можуть влаштувати провокації.

На сесії міської ради депутати затвердили Програму розроблення містобудівної документації в місті на 2014-2017 роки, Звіт про виконання міських Програм «Розвиток та підтримка науково-дослідницької роботи в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста» на 2013-2014 навчальний рік та «Безкоштовне харчування дітей громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Народні обранці також прийняли рішення про те, щоб нагородити відзнакою міської ради «Честь і шана» з нагоди 70-ї річниці звільнення Кам’янця-Подільського від німецько-фашистських загарбників полковника у відставці Олександра Шеха та учасника бойових дій Великої Вітчизняної війни, ветерана праці Онисима Жука.

Після завершення сесії міський голова Михайло Сімашкевич вийшов на Майдан та поспілкувався з людьми.

Новини по темі

Back to top button