Інциденти

Хмельниччина – лідер з виробництва молока

Хмельниччина – лідер з виробництва молокаУ першому півріччі цього року сільгоспвиробниками області забезпечено ріст виробництва тваринницької продукції. У всіх категоріях господарств індекс виробництва валової продукції тваринництва становить 102,8%, і за цим показником Хмельницька область зайняла друге місце в державі, в сільськогосподарських підприємствах індекс виробництва становить 104,2% (5 місце), в господарствах населення – 101,7% (ІІ місце).

За темпами росту виробництва молока в усіх категоріях господарств, ми зайняли серед областей України І місце, м’яса – 7 місце, яєць – з 23 місця піднялися на 16-те. Про це повідомляється на сайті Дунаєвецької міської ради об’єднаної громади.

Якщо говорити про виробництво основних видів продукції тваринництва, то за 6 місяців цього року сільгосппідприємствами вирощено 25,2 тис. тонн м’яса, що на 11% більше відповідного періоду минулого року, виробництво молока зросло майже на 4% і становить 80 тис. тонн.

Необхідно відзначити позитивну тенденцію у галузі тваринництва, активне інвестування приватних коштів господарюючими суб’єктами у його розвиток.

На перспективу збільшення виробництва продукції тваринництва та чисельності поголів’я тварин в с/г підприємствах в 2017 році продовжені роботи з будівництва тваринницьких ферм, комплексів та їх розширення.

Фото з мережі.

Новини по темі

Back to top button