ВійнаІнцидентиКам'янець-Подільський

Привітали поліцейських зі святом

Привітали поліцейських зі святом Сьогодні, четвертого серпня, своє професійне свято відзначають ті, хто покликаний забезпечувати мир, спокій та безпеку кожного жителя – представники Національної поліції України.

Сьогодні обличчя поліції Кам’янця-Подільського – це здебільшого молоді хлопці та дівчата, які мають головне бажання – працювати заради безпеки мешканців та для мешканців. Незважаючи на реформу,  яка наразі проходить у поліції, її представлять професіонали своєї справи, які вдень та вночі завжди на варті.
З нагоди свята, як повідомляють у міській раді, сьогодні в районному центрі культури і мистецтв «Розмай» відбулися урочистості, участь у яких взяли народний депутат України Володимир Мельниченко, заступник міського голови Вадим Савчук, секретар міської ради Дмитро Васильянов.
Від імені мера  Михайла Сімашкевича привітав поліцейських секретар міської ради Дмитро Васильянов, подякувавши від усієї громади за спокій та безпеку міста. Кращі з кращих отримали грамоти виконавчого комітету та подарунки.
Також зі словами подяки виступив народний депутат Володимир Мельниченко, вручивши поліцейським міста нагороди.
Слова вітань лунали від очільника поліції міста Бориса Сушицького, освітян, військовослужбовців, тощо.
В рамках заходу  відбулося також підведення підсумків конкурсу дитячого малюнку, який провели серед дітей правоохоронців.

Фото із офіційної сторінки Володимира Мельниченка у Facebook.

Новини по темі

Back to top button