Кам'янець-ПодільськийПолітика

Триває підготовка до 37-ї сесії міської ради

Працюють постійні комісії міської ради з підготовки до пленарного засідання міської ради, яке відбудеться четвертого липня. Депутати розглянули 158 проектів рішень, які пропонується внести до порядку денного 37 сесії міської ради. Про це повідомляється на сайті міської ради Кам’янця-Подільського.

23 червня провели засідання постійні комісії міської ради з питань:

–   регламенту, депутатської та антикорупційної діяльності, етики, прав людини, законності, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами;

–  охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Депутати заслухали звіт про виконання програми розвитку малого та середнього підприємництва в м. Кам’янці-Подільському на 2015-2016 роки та звіти комунальних підприємств «Комунбуд», «Побуткомбудсервіс» про фінансово-господарську діяльність у 2016 році.

Погодили програму використання трирівневої моделі у профілактиці правопорушень серед неповнолітнього населення на території м. Кам’янця-Подільського Хмельницької області на 2017-2020 роки та Статут Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу № 3 у складі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та ліцею Хмельницької області в новій редакції.

Комісії розглянули пропозиції щодо внесення змін до Порядку інформування про діяльність комунальних підприємств, перейменування вулиць, припинення вечірньої ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 1 шляхом ліквідації. При цьому слід зауважити, що станом на 01.09.2017 року у вечірній школі залишиться 43 учні (2 класи). Усі школярі будуть забезпечені у наданні освітніх послуг на базі НВК № 3.

На засіданні постійної комісії міської ради з питань регламенту, депутатської та антикорупційної діяльності, етики, прав людини, законності, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами було запропоновано проекти рішень по перейменуванню вулиць зняти з розгляду порядку денного сесії та розглянути після доопрацювання положення про топонімічну комісію.

Також було розглянуто протоколи засідань постійно діючої комісії з розгляду і вирішення земельних спорів та низку земельних питань.

Робота з підготовки до чергової сесії буде продовжена наступного тижня.

Новини по темі

Back to top button