Інциденти

Бійців забезпечили зимовим одягом

Бійців забезпечили зимовим одягом

Найближчим часом частина бійців 7 батальйону територіальної оборони вирушать на схід України для участі в бойових діях. За сприяння обласної та міської влади, а також за кошти благодійної організації «Подільський фонд допомоги українській армії» для військових було закуплено та передано бушлати, балаклави, спальники, термобілизну та рукавиці.  Про це повідомляють у Хмельницькій обласній раді.

– У зв’язку з настанням холодів ми спільно із міською владою згуртувалися і закупили все необхідне для наших хлопців з 7 батальйону. Наразі бійці повністю забезпечені зимовим одягом. На ці потреби лише з благодійних коштів було виділено близько 200 тисяч гривень,  підкреслив ініціатор створення благодійного фонду, голова обласної ради Іван Гончар.

Очільник облради подякував всім небайдужим людям, які перераховують кошти на рахунок «Подільського фонду допомоги українській армії», а також працівникам комунальних закладів обласної ради, які надали свій одноденний заробіток на допомогу бійцям, задіяних в антитерористичній операції, аби їх одягнути на зиму.

Як наголосив Іван Гончар, кожен, хто знаходиться в тилу, має робити все можливе для підтримки наших солдатів на сході країни.

Долучився до закупівлі зимового одягу бійцям й депутат обласної ради Віталій Олуйко, який придбав для їх потреб 50 бушлатів.

За словами обласного військового комісара Сергія Присяжнюка, сьогодні 7 батальйон територіальної оборони, який сформований на базі області, виконує завдання із захисту східних рубежів нашої держави в Луганській області.

Новини по темі

Back to top button