Хмельниччина

10 років ув’язнення – за замах на вбивство

Суд

До 10 років ув’язнення засуджено хмельничанина за замах на вбивство чоловіка, який займався обміном валюти. Про це повідомляють у прокуратурі Хмельницької області.

Працівниками Хмельницької місцевої прокуратури у суді доведено вину 28-річного хмельничанина у вчиненні розбійного нападу та замаху на вбивство.

У результаті проведеного за процесуального керівництва місцевої прокуратури слідчим відділом Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в області досудового розслідування встановлено, що у листопаді 2016 року озброєний місцевий мешканець покликав потерпілого зустрітись під приводом обміну валюти.

Розуміючи, що чоловік прийде із чималою сумою коштів, зловмисник запросив його у підсобне приміщення, де і здійснив розбійний напад.

Як тільки він дістав із кишені 20 тис грн та почав відраховувати суму за обмін 400 доларів США, розбійник здійснив два постріли в голову.

На щастя, ці постріли та нанесені додаткові удари виявились не смертельними та потерпілий зумів втекти з місця злочину та врятувати своє життя.

Нападник, у свою чергу, заволодів коштами, які залишились на місці злочину та також покинув місце події.

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Валерій Заяц, стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаної особи у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 15, п. 6 ч. 2 ст. 15 (закінчений замах на вбивство, вчинене з корисливих мотивів) та ч. 4 ст. 187 (розбій, поєднаним із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень) КК України.

Судом присяжних обвинуваченого засуджено до покарання у виді позбавлення волі строком на 10 років із конфіскацією всього належного йому на праві власності майна, окрім житла.Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button