Інциденти

Відроджуємо традиційні сімейні цінності

На виконання резолюції Міжнародної науково-практичної конференції «Питання гендерної політики та ювенальної юстиції в контексті євроінтеграційних процесів в Україні» Громадська рада при виконавчому комітеті Кам’янець-Подільської міської ради за пропозицією громадської організації «Батьківський комітет захисту дітей» за підтримки міського голови Михайла Сімашкевича та голови РДА Михайла Желізника організовує проведення батьківського форуму «Відродження традиційних сімейних цінностей», в рамках якого відбудуться такі заходи:

1. Батьківське віче району, на яке запрошуються голови батьківських комітетів шкіл, дошкільних навчальних закладів, класів та виховних груп.

05 лютого 2013 р. 10.00. Сесійна зала районної ради

2. Батьківське віче міста, на яке запрошуються голови батьківських комітетів шкіл, дошкільних навчальних закладів, класів та виховних груп.

05 лютого 2013 р. 14.30. МБК

3. Сімейна Рада, на яку запрошуються працівники міського та районного центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служб у справах дітей, працівники судів, міської та районної прокуратури, відділень кримінальної міліції у справах дітей міського та районного відділів УМВСУ в Хмельницькій області, педагоги-організатори ОПК, члени міської та районної комісій з питань захисту прав дитини.

06 лютого 2013 р. 10.00. Сесійна зала міської ради

4. Зібрання депутатів міської ради, бізнесменів, підприємців та меценатів міста.

06 лютого 2013 р. 14.00. Сесійна зала міської ради

Новини по темі

Back to top button