Інциденти

Я так мрію про сім’ю…

29 січня 2013 року спеціалістами Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в приміщенні міської жіночої консультації для лікарів акушер-гінекологів було проведено заняття щодо популяризації альтернативних форм сімейного влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Ініціаторами зібрання виступили директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юлія Побережна та завідуюча жіночою консультацією Дзвенислава Цуглевич.

Спеціалісти Центру ознайомили лікарів із формами сімейного влаштування дітей, які є в нашій державі: усиновлення, опіка, піклування, прийомна сім’я та дитячий будинок сімейного типу, окреслили їх відмінності та переваги. Детально розглянули процес створення прийомної сім’ї, оскільки Центр здійснює пошук та підготовку кандидатів на створення прийомних сімей та займається соціальним супроводженням таких сімей.

Акушер-гінекологи є одними із перших, хто дізнається про неможливість сім’ї мати власних дітей. І спеціалісти Центру сподіваються, що така інформація, почута із вуст лікарів, допоможе подружнім парам отримати надію та відчути все таки радість батьківства, взявши на виховання дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування.

ДО ВІДОМА. Прийомна сім’я – це сім’я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, що добровільно за плату взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Наразі в місті функціонує три прийомні сім’ї, в яких виховується четверо дітей. Прийомні батьки добре справляються із виконанням своїх обов’язків, діти, в свою чергу, задоволені, що їх люблять та про них піклуються.

А найголовнішим є те, що і батьки, і діти знайшли свою сім’ю.

З питань створення прийомної сім’ї або дитячого будинку сімейного типу звертайтесь у Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Наша адреса: вул. Шевченка, 26 (ІІІ поверх), тел.: 9-14-29.

Фото takeinfo.net.

Новини по темі

Back to top button