Кам'янець-Подільський

Викладачі К-ПНУ беруть хабарі?

У четвер, 13 червня, у Кам’янці-Подільському сталася резонансна подія – на стовпах та деревах невідомі розклеїли листівки зі списком викладачів Кам’янець-Подільського національного університету, які нібито беруть зі студентів гроші за отримання допуску до заліків та  іспитів, а також їх успішне складання.

Ціни у своєрідному прайсі із зазначенням предметів та викладачів коливаються від 100 до 800 гривень за предмет, в залежності від оцінки.

«Хочемо звернути увагу, що це анонімні листівки. Це є провокація або конкурентів, або якихось студентів. Ми з’ясували, що ця акція є проплаченою. Місяць тому була подібна провокація. Уже звернулися у правоохоронні органи і ми зацікавленні у тому, щоб міліція знайшла цих провокаторів», – прокоментував подію виданню Ye.ua ректор Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Сергій Копилов.

Також наразі відомо, що університет звернувся до правоохоронців з проханням знайти авторів цих листівок. Як запевнили у прес-службі обласного управління міліції, даний факт буде перевірений відповідно до чинного законодавства.

Нагадаємо, що 18 квітня 2013 року Верховна Рада України (ВРУ) ухвалила закон, який замінює у Кримінальному кодексі кримінально-правове поняття «хабара» поняттям «неправомірна вигода», та встановлює за це кримінальну відповідальність.

Новини по темі

Back to top button