Спорт

Кам’янець порине у кіберпростір

17-18 травня в Кам’янці-Подільському відбудеться Перший відкритий чемпіонат зі спортивних комп’ютерних ігор серед загальноосвітніх навчальних закладів міста «K-P City Cybergames Championship». Змагання обіцяють бути маштабними, оскільки подібний чемпіонат на рівні міста і району ще жодного разу не проводився.

Замагання відбудуться за підтримки міського голови Михайла Сімашкевича та Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Учасниками турніру можуть стати учні 9-11 класів загальноосвітніх закладів міста Кам’янця-Подільського та Кам’янець-Подільського району. Також до участі допускаються команди-представники від загальноосвітніх закладів з інших регіонів України.

Чемпіонат проводиться з метою формування у школярів почуття відповідальності, важливості міцності товариських відносин, вміння працювати спільно для досягнення командної мети; пропагування у місті нових видів командних змагань, пов’язаних із віртуальним середовищем та новітніми інформаційними технологіями; сприяти формуванню позитивного іміджу Кам’янця-Подільського регіону як центру розвитку інформаційно-комп’ютерних технологій – українського аналогу Силіконової долини.

Змагання пройдуть на фізико-математичному факультеті К-ПНУ ім. І. Огієнка (вул. Уральська,1). Призовий фонд – 2000 грн.

Партнери проекту – департамент гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради, ТОВ «Region IT», ТОВ «Lanet Network», ПАТ КБ «ПриватБанк».

Новини по темі

Back to top button