Кам'янець-Подільський

Навчались зберігати енергію

Кожному споживачу нашої планети потрібна енергія для руху, світла, опалення. Але ж енергоресурси небезмежні! Потрібно навчитися заощаджувати енергоресурси не лише на державному рівні, але і на побутовому. Чим раціональніше ми використовуємо тепло та електричну енергію, тим менше втрачається природних ресурсів, зберігається довкілля від забруднень.

25 червня в читальному залі Кам’янець-Подільської бібліотеки-філії № 6 для дітей відбулася цікава і пізнавальна мандрівка «Енергія та збереження енергоносіїв».

Як інформує портал актуальних новин ВЖЕ інфо, разом з фахівцем з енергозбереження Івачовим Андрієм учні обговорювали первинні енергетичні ресурси та поновлювальні джерела енергії: гідроенергетика, енергія сонця і вітру. Відшукували шляхи збереження енергії у побуті.

З задоволенням діти розгадували енергетичні кросворди, запропоновані бібліотекарем Долинчук Інною та заповнювали тести на збереження енергії, де перевірялося, чи вміють вони заощаджувати енергію вдома.

Бібліотекар Богач Людмила доповнила мандрівку презентацією книжкової виставки «Збережемо енергоресурси», де представлені були енциклопедичні та науково-популярні книги про планету Земля та її природні ресурси. Кожен присутній отримав листівку – рекомендацію «Енергозбереження у побуті».

На завершення заходу діти переглянули мультфільм «Про Соню та її збереження енергоносіїв» та задали запитання електрику бібліотечної системи Романовичу Володимиру.

Новини по темі

Back to top button