Інциденти

В Україні на 36% зросло виробництво дитячого харчування

За чотири місяці 2013 року в Україні на 36% збільшилося виробництво дитячого харчування − до 11 тисяч тонн. Нарівні зі зростанням обсягів виробництва, розширився й експорт. Так, постачання дитячих сумішей за кордон збільшилося на 25%, до 336 тонн. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Завдяки сприятливим умовам, які створила держава, виробництво дитячого харчування в Україні постійно розвивається. На сьогодні виробники стали більш зацікавленими у модернізації потужностей та відкритті нових об’єктів. Відповідно, розширюється асортимент дитячого харчування, нарощуються обсяги його виробництва. За 4 місяці виробництво дитячого харчування сягнуло майже 11 тисяч тонн, тобто зросло на 36% порівняно з аналогічним періодом 2012 року», − зазначив Микола Присяжнюк.

Як інформує Урядовий портал, в Україні суттєво збільшилося виробництво рідкого дитячого харчування на молочній основі − на 39%, та дитячих соків − на 27%. А поряд зі зростанням обсягів виробництва, розширився й експорт. За чотири місяці постачання дитячих сумішей за кордон збільшилося приблизно на 25%, до 336 тонн.

Микола Присяжнюк також наголосив, що протягом двох років планується здійснити імпортозаміщення продуктів дитячого харчування на 12%. Для цього, відповідно до Державної програми активізації розвитку економіки, буде сформовано понад 80 сировинних зон, які сприятимуть виробництву безпечних та якісних продуктів дитячого харчування.

Новини по темі

Back to top button