ІнцидентиКам'янець-Подільський

Бец поновився

Борис БецХмельницький окружний адміністративний суд видав ухвалу про поновлення на роботі екс-очільника районної ради Бориса Беца. Про це повідомляє «Кам’янецький часопис КлюЧ».

Нагадаємо, до обрання на посаду голови райради Борис Борисович працював начальником управління містобудування, архітектури, ЖКГ та з питань цивільного захисту населення РДА. Коли більшість депутатів влаштували йому імпічмент, голова РДА відмовився поновлювати Бориса Беца, а заразом і свого опонента в раді на його попередній посаді.

За словами Бориса Борисовича, в райдержадміністрації, дізнавшись про ухвалу суду, зреагували оперативно й скоротили вищезгадане управління до відділу, а йому запропонували не рівнозначну, як того вимагає закон, посаду, а нижчу за рангом. Та це, знову ж таки, порушення законодавства й чергові судові процеси.

– Залишатися в адміністрації не маю жодного бажання, – прокоментував поновлення на посаді Борис Бец. – Проте маю намір відновити справедливість. Треба, щоб чиновники відповідали за скоєні порушення й дотримувалися букви закону, а не керувалися винятково власними амбіціями.

Фото з мережі.

Новини по темі

Back to top button