ВійнаІнциденти

40 ключів від нового житла – для працівників КП «Хмельницьктеплокомуненерго»

40 ключів від нового житла – для працівників КП «Хмельницьктеплокомуненерго»До 50-річчя з дня створення комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» його працівникам вручили ключі від житла. Як інформують у Хмельницькій міській раді, таких щасливчиків – 40.

«Щоразу, вручаючи ключі від нових помешкань, я отримую від цього не менше задоволення, ніж ті, кому їх передаю. Я дуже радий, що ваші родини зможуть жити в комфорті, – звернувся міський голова Олександр Симчишин до новоселів. – «Хмельницьктеплокомуненерго» неодноразово визнавалося найкращим комунальним підприємством з теплопостачання в Україні. Я щасливий працювати з такою командою. Розумію, що на сьогодні заробітна плата, яку отримуєте ви, не є високою. І поки ми не можемо вивести її на належний рівень, будемо намагатися стимулювати працівників іншими способами. Наприклад, можливістю отримання житла. Дякую кожному за якісну роботу!»

Серед тих, хто отримав ключі від помешкань – як «старожили» підприємства, так і молодь. А у одного з новоселів за день до отримання житла народився син.

Міський голова запевняє – забезпечувати житлом працівників «Хмельницьктеплокомуненерго» будуть і далі. Цілком можливо, що навіть до кінця цього року в нові помешкання поселяться ще десять родин.

Новини по темі

Back to top button