ІнцидентиКам'янець-Подільський

У Кам’янці-Подільському Порохові склади перетворять на етно-парк

Порохові склади (Кам'янець-Подільський)У Кам’янці-Подільському пам’ятку архітектури Порохові склади (1730 р.) взяла в оренду ГО історико-етнографічний комплекс «Подільський край». Про це інформує «Vdalo.info».

Як повідомив голова громадської організації Твердислав Філатов, на базі Порохових складів планується створення туристично-молодіжного центру – етно-парк «Кам’янецька Січ».

Це соціально орієнтований бізнес-проект, який передбачає популяризацію козацьких традицій, національно-патріотичне виховання, всебічний розвиток молоді через спорт, культуру, здоровий спосіб життя.

Для туристів організатори пропонують великий перелік активностей, традиційних ремесел та атракціонів, квестів, шабельні бої, тир, коні.

Місцеві мешканці-школярі в будні дні зможуть відвідувати центр на пільгових умовах, крім того займатись в спортивних секціях та гуртках традиційних ремесел.

Для студентів та молоді пропонується на базі приміщень Центру реалізовувати свій потенціал на умовах взаємовигідної співпраці по реалізації соціальних проектів.

Наразі готовий пакет документів на заведення комунікацій, які знаходяться поруч з пам’яткою.

5 грудня проект «Кам’янецька Січ» став переможцем конкурсу битви стартапів, що пройшов у Кам’янці-Поільскому, тож тепер візьме участь у фінальній битві в Києві. Також проект відмітила міська рада окремою нагородою в розмірі 2 тисяч гривень.

Фото з мережі.

Новини по темі

Back to top button