ВійнаІнцидентиКам'янець-Подільський

Військовослужбовцям подарували квадракоптер

Військовослужбовцям подарували квадракоптерПриємний подарунок для військовослужбовців, які захищають мир на сході країни, зробили мер Кам’янця-Подільского Михайло Сімашкевич та народний депутат Володимир Мельниченко. Вони придбали та передали для українських захисників необхідний квадрокоптер – прилад відеоспостереження, який має важливе значення під час розвідки.

Подарунок було вручено волонтеру, військовослужбовцю Миколі Кононову, зазначають у прес-службі міської ради. Квадрокоптер виконуватиме поставлені на нього завдання у зоні АТО, де виконують свій військовий обов’язок наші кам’янчани. За останні декілька місяців це уже другий дрон, який передали мер та депутат. Нещодавно аналогічний вони передали Марії Берлінській – нашій землячці, яка займається розвідкою.

Також Микола Володимирович продемонстрував міському голові та народному депутату дві автівки, ремонт яких він завершив і які будуть передані для потреб 48 інженерної бригади та Центру розмінування. Михайло Сімашкевич та Володимир Мельниченко частково допомогли з тим, щоб надати машинам другого дихання, адже вони були в неробочому стані. За допомогу та підтримку армії їм подякував очільник інженерної бригади Віктор Коршок. А Микола Кононов звернувся до посадовців з проханням вирішити ще одну проблему – допомогти з придбанням для одного зі шпиталів на передовій генератор. Мер та депутат пообіцяли вивчити це питання.

Новини по темі

Back to top button