Кам'янець-ПодільськийПодіїСуспільство

Військовослужбовцям подарували квадракоптер

Військовослужбовцям подарували квадракоптерПриємний подарунок для військовослужбовців, які захищають мир на сході країни, зробили мер Кам’янця-Подільского Михайло Сімашкевич та народний депутат Володимир Мельниченко. Вони придбали та передали для українських захисників необхідний квадрокоптер – прилад відеоспостереження, який має важливе значення під час розвідки.

Подарунок було вручено волонтеру, військовослужбовцю Миколі Кононову, зазначають у прес-службі міської ради. Квадрокоптер виконуватиме поставлені на нього завдання у зоні АТО, де виконують свій військовий обов’язок наші кам’янчани. За останні декілька місяців це уже другий дрон, який передали мер та депутат. Нещодавно аналогічний вони передали Марії Берлінській – нашій землячці, яка займається розвідкою.

Також Микола Володимирович продемонстрував міському голові та народному депутату дві автівки, ремонт яких він завершив і які будуть передані для потреб 48 інженерної бригади та Центру розмінування. Михайло Сімашкевич та Володимир Мельниченко частково допомогли з тим, щоб надати машинам другого дихання, адже вони були в неробочому стані. За допомогу та підтримку армії їм подякував очільник інженерної бригади Віктор Коршок. А Микола Кононов звернувся до посадовців з проханням вирішити ще одну проблему – допомогти з придбанням для одного зі шпиталів на передовій генератор. Мер та депутат пообіцяли вивчити це питання.Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button