Кам'янець-Подільський

Кам’янчан нагородили грамотами та преміями

За оперативність – грамоти та премії За самовіддану та наполегливу працю, активну участь і значний особистий внесок при ліквідації стихії, яка вирувала в Кам’янці-Подільському минулого тижня, міський голова Михайло Сімашкевич та народний депутат Володимир Мельниченко нагородили грамотами та преміями тих, хто першим прийшов містянам на допомогу. Про це повідомляють у міській раді.

Відзнаки було вручено семи працівникам 2 Державного пожежно-рятувального загону Андрію Лилаку, Вадиму Мединському, Вадиму Гросарчуку, Павлу Маркітанюку, Любомиру Державському, Сергію Солтисюку, Дмитру Цвіляку. А також комунальникам – двірнику з благоустрою КП «Житловик» Олександру Лебедеву, водію автокрану КП «Комунбуд» Анатолію Муляру та муляру КП «Комунбуд» Миколі Прубняку.

«Завжди говорю про те, що в Кам’янці проживають особливі люди, які дуже люблять своє місто. Найбільше це підтверджують вчинки та непередбачувані ситуації. Так, коли сталася негода минулого тижня, були ті, хто першими почали ліквідовувати наслідки страшної стихії. Сьогодні з Володимиром Мельниченком подякували їм за роботу, вручили грамоти та грошові винагороди. Також серед тих, хто відзначився чи не найбільше – Олександр Лебедев. Він відповідає за полив квітів, але незважаючи на це, в перші ж хвилини буревію, коли інші знімали відео, почав розчищати зливову каналізацію Новопланівського мосту. Дякуємо за оперативність та зроблену роботу», – зазначив міський голова.

Новини по темі

Back to top button