Кам'янець-Подільський

2 вересня відбудеться Всеукраїнський телевізійний Шевченківській урок

Президент України Віктор Янукович підписав розпорядження № 263/2013-рп про проведення Всеукраїнського телевізійного Шевченківського уроку, повідомили УНН у прес-службі Президента.

За повідомленням, цей захід, запланований на 2 вересня, сприятиме вивченню молодим поколінням творчої спадщини Т.Шевченка і відбудеться з нагоди відзначення у 2014 році 200-річного ювілею від дня його народження.

З цього приводу Міністерству освіти і науки України доручено забезпечити підготовку та проведення Всеукраїнського телевізійного Шевченківського уроку в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, а Державному комітету телебачення і радіомовлення України – забезпечити трансляцію заходу.

Крім того, голові Ради міністрів Автономної Республіки Крим, головам обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити організацію перегляду учнями загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів Всеукраїнського телевізійного Шевченківського уроку.

ДОДАТОК

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 263/2013-рп

Про проведення Всеукраїнського телевізійного Шевченківського уроку

З метою сприяння вивченню молодим поколінням творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка та з нагоди відзначення у 2014 році 200-річного ювілею від дня його народження:

Підтримати ініціативу Міністерства освіти і науки України та Благодійного фонду «Велика родина» щодо проведення 2 вересня 2013 року Всеукраїнського телевізійного Шевченківського уроку, присвяченого 200-річчю від дня народження Великого Кобзаря.

Міністерству освіти і науки України забезпечити підготовку та проведення Всеукраїнського телевізійного Шевченківського уроку в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Державній архівній службі України забезпечити в установленому порядку надання Міністерству освіти і науки України архівних документів та матеріалів, пов’язаних із життям і творчістю Великого Кобзаря, необхідних для підготовки та проведення Всеукраїнського телевізійного Шевченківського уроку.

Голові Ради міністрів Автономної Республіки Крим, головам обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити організацію перегляду учнями загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів Всеукраїнського телевізійного Шевченківського уроку.

Державному комітету телебачення і радіомовлення України забезпечити трансляцію Всеукраїнського телевізійного Шевченківського уроку.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

27 серпня 2013 року

Новини по темі

Back to top button