Кам'янець-Подільський

Чеський «DESI» підкорював Кам’янець

Сьогодні у спорт-пабі «Команда» відбувся музично-літературний вечір, який подарував кам’янчанам не тільки гарну поезію та музику, а й презентував ідею створення соціокультурного простору «Арт Сховище» у Кам’янці-Подільському. 

Свої музичні композиції глядачам дарували кам’янецький гурт «Jonathan Livingston» та чеський дует  «DESI» (http://www.duo-desi.cz). Поетичні рядки звучали від молодих поетів Кам’янця-Подільського.

Дует «DESI», на якого з нетерпінням чекали усі присутні, не залишив нікого байдужим. Чеський проект поєднав у своїй творчості саксофон з австралійським діджеріду, створивши діалог між деревом і металом, між народною та сучасною європейською музичною традицією, між чоловіком і жінкою. «DESI» ламає жанрові кордони джазу, фанк та етнічної музики. Звучали твори і у африканських мотивах.

Після феєричного виступу чехів не підвели і хлопці із «Jonathan Livingston». Заграли якісно та стильно. Логічно завершили вечір поети «Безіменної музично-літературної формації».

Окремою сторінкою музично-літературної події стала презентація соціо-культурного простору «Арт Сховище», який являє собою культурно-мистецьку платформу, некомерційний заклад, який можна буде використовувати для дозвілля та роботи, творчої та інтелектуальної самореалізації. «Арт Сховище» об’єднає у собі функції концертного і виставкового залів, кінотеатру, бібліотеки, мистецької майстерні, дискусійного клубу.

Заклад має стати культурним центром для некомерційних заходів та об’єднати творчі особистості. Створення «Арт Сховища» спростить процес організації, що дозволить збільшити кількість заходів. Проект допоможе урізноманітнити культурне життя Кам’янця-Подільського.

Новини по темі

Back to top button