Інциденти

Сьогодні у Кам’янці-Подільському вшанували пам’ять визволителів України

28 жовтня вся країна відзначає знаменну дату – шістдесят дев’яту річницю визволення України від фашистських загарбників.

Попри те, що минуло майже сім десятиліть, неможливо забути тієї сторінки історії, яка назавжди змінила долі мільйонів, незгасною є пам’ять про тих, хто на фронті, в тилу ворога героїчно і самовіддано боровся проти фашистської чуми. 

Як інформує прес-служба Кам’янець-Подільської міської ради, з нагоди 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників у сквері Танкістів відбувся мітинг, в якому взяли участь представники міської ради, ветерани, учні та студенти навчальних закладів міста.

Із привітальним словом до присутніх звернувся міський голова Михайло Сімашкевич: «Для нас велика честь сьогодні вітати Вас, безстрашних і мужніх захисників Вітчизни, визволителів міста і рідної України. Ми складаємо Вам свою щиру повагу, висловлюємо захоплення мужністю і героїзмом, низько вклоняємося за Ваш ратний подвиг. Спасибі Вам за наші мирні дитинство і юність, за вільну і підняту з руїн державу. Бажаю усім кам’янчанам злагоди в домівках, добробуту, міцного здоров’я та мирного неба над головою».

Від імені народного депутата України Володимира Мельниченка виступив його помічник Сергій Тимчук. Сергій Артемович висловив щирі слова вдячності ветеранам за їхні мужність та відвагу, які подарували незалежну, вільну Україну. Також він вручив їм від народного депутата України Володимира Мельниченка та міського голови Михайла Сімашкевича безкоштовні квити на перегляд військової драми «Сталінград» у кінотеатрі «Сінема».

Про бої, які точилися в Україні у роки Великої Вітчизняної війни присутнім розповіли ветеран Великої Вітчизняної війни, полковник у відставці Віктор Скірко та ветеран, інвалід Великої Вітчизняної війни, полковник у відставці, член ради ветеранів міста Кам’янця-Подільського Олександр Шех.

Свою шану визволителям продемонструвала і молодь. Так, із номерами на військову тематику виступили студенти навчальних закладів міста, які стали переможцями фестивалю творчості ветеранів війни та праці «Слава».

По завершенню мітингу міський голова Михайло Сімашкевич та народний депутат України  Володимир Мельниченко запросили ветеранів на святковий обід.

Також у рамках відзначення 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників о 9 годині ранку в різних мікрорайонах міста відбулося покладання квітів до пам’ятників Великої Вітчизняної війни за участю директорів департаментів міської ради, керівників комунальних підприємств, депутатів, педагогів та учнів навчальних закладів.

Новини по темі

Back to top button