Кам'янець-Подільський

«Поділля Woodcraft» створить парк скульптур

Дерев'яні скульптуриАрт-майданчик з дерев’яними скульптурами найяскравіших образів кам’янецьких ремісників з’явиться уже в серпні.

У рамках нового фестивалю «Поділля Woodcraft», що проходитиме в Кам’янці-Поільському з 7-го по 17-те серпня на території житлового комплексу «Нова Будова», буде сформовано мініатюрний парк скульптур, який зможе поповнити скарбничку об’єктів культурного туризму міста.

Фест передбачає відродження образів майстрів ремісничих цехів, що діяли в Кам’янці, інформує прес-служба міської ради. Кожен зі скульпторів-учасників обере та відворить у дереві висотою 2,5 метри образи годинникарів, гончарів, каменярів, лучників, стельмахів, ткачів чи представників інших професій, що відповідають історичним даним. До участі запрошені відомі в Україні та за її межами скульптори.

Формат заходу передбачає speed carving – швидку різьбу. 12 серпня протягом 2-3 годин майстри вирізатимуть роботи меншого розміру (до одного метра), що стане справжнім видовищем для відвідувачів фесту.

Кожна дерев’яна фігура стане окремим лотом аукціону, кошти з якого будуть направлені на благодійність. Також у програмі заходу – мистецькі майстер-класи з ковальства і кераміки, до яких будуть залучені всі бажаючі гості фестивалю.

Фото з мережі.

Новини по темі

Back to top button