Війна

Рятувальники презентували «Безпечні канікули»

Рятувальники презентували «Безпечні канікули»14 липня працівники Служби порятунку провели виховну годину  «Безпечні канікули» для вихованців дитячого оздоровчого табору «Світанок», що діє в с. Білогородка Ізяславського району.

Співробітники ДСНС окреслили фактори ризику, що можуть загрожувати життю та здоров’ю учнів у період літнього дозвілля. Зокрема, як повідомляють у Ізяславському районному секторі ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, йшлося про пожежну безпеку у побуті та під час відпочинку на природі, безпеку на дорогах, загрози травмування вибухонебезпечними предметами. Рятувальники розповіли школярам про специфіку функціонування систем зв’язку та оповіщення населення, а також поінформували про вищі навчальні заклади системи ДСНС, де у майбутньому охочі стати рятувальником зможуть здобути фахову освіту.

Під час практичної частини заняття, що відбулося на території табору, надзвичайники продемонстрували учням можливості пожежної техніки. Діти спробували й самі ліквідувати умовне загоряння, а також мали нагоду здобути корисні знання та уміння під час майстер-класу з експлуатації первинних засобів пожежогасіння.

На згадку про розмову і зустріч кожна дитина отримала від вогнеборців листівки із правилами безпеки життєдіяльності.

Новини по темі:

Back to top button