Спорт

Бех та Грищук – призерки ЧЄ

ЄвропаХмельничанки Марина Бех та Інна Грищун повернулись із Польщі та Болгарії призерками чемпіонатів Європи. Про це повідомляють у Хмельницькій міській раді.

У місті Бидгощі (Польща) завершився чемпіонат Європи U23 з легкої атлетики. В останній день змагань бронзову медаль виборола  хмельничанка Марина Бех. До заключної спроби у секторі для стрибків у довжину саме вона лідирувала з результатом 6,48 м. Проте у вирішальний момент відразу дві атлетки, француженка Яніс Давід (6,56 м) і німкеня Анна Бюлер (6,50 м), зуміли її обійти. Марина доклала усіх зусиль, аби у заключній спробі повернути собі перше місце та, на жаль, стрибок був не надто далеким (6,08 м). Збірна України з десятьма медалями (3 золоті, 3 срібні і 4 бронзові) посіла четверте місце.

Ще одна хмельничанка Інна Грищун стала бронзовою призеркою з веслувального спорту чемпіонату Європи. Чемпіонат проводився в місті Пловдив (Болгарія) з 14 по 16 липня 2017 року. Результат – 1.31,624. Це другий часовий показник в історії українського веслування. Перший – був зафіксований напередодні – у попередньому заїзді – 1.30,396. Українки поступилися лише 0,027 секунди польському екіпажу, який став другим. Нашу спортсменку до змагань готував тренер дитячо-юнацької спортивної школи департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Аркадій Майстер.

Фото з мережі.

Новини по темі

Back to top button