ІнцидентиКам'янець-Подільський

Про відпочинок у Польщі розповідали діти

Про відпочинок у Польщі розповідали дітиУ понеділок 45 дітей з родин учасників АТО повернулися у Кам’янець-Подільський з відпочинку в польському місті Тарново-Подгурне. Цьогоріч, як і в попередні роки, організувати дозвілля юних кам’янчан вдалося завдяки перемовинам міського голови Михайла Сімашкевича та вуйта гміни Тарново-Подгурне Тадеуша Чайки.

Як провели свій час у Польщі, діти розповіли учора, 18 липня. Поділилися враженнями і їхні батьки та вихователі, які супроводжували групу. Про це інформують у Кам’янець-Подільській міській раді.
Перше, що відзначили вихователі – відмінну організацію відпочинку, надзвичайно дружнє ставлення польської сторони та всебічну підтримку в будь-яких питаннях. Також вони наголосили на тому, що програма, яку організовують наші друзі фактично не повторюється – кожного разу нові ігри, нові об’єкти, музеї, розважальні заходи.
З надзвичайними емоціями, спогадами та бажаннями ще раз поїхати до Тарново Подгурне повернулися діти, яким сподобалося абсолютно все. До того ж,  окрім організації відпочинку, поляки дали кожній дитині по сто злотих на початку приїзду та пам’ятні подарунки під час від’їзду.
Слова подяки міській владі, вихователям та польській стороні висловили батьки.
Серед моментів, які будуть враховані під час наступної поїздки – вік дітей та можливість дитини перебувати впродовж десяти днів без батьків. Оскільки цього разу поїхали  юні кам’янчани, які психологічно не були готові до того, що рідних немає поруч із ними. Хоча кожного дня вихователі в телефонному режимі інформували рідних про все, що відбувається та надсилали світлини, щоб батьки були спокійними.

Новини по темі

Back to top button