ІнцидентиКам'янець-Подільський

ПАТ «Подільський цемент» та рятувальники відпрацювали спільні дії з пожежогасіння

ПАТ «Подільський цемент» та рятувальники відпрацювали спільні дії з умовного пожежогасіння20 липня ПАТ «Подільський цемент» у співпраці з пожежно-рятувальними підрозділами ГУ ДСНС України у Хмельницькій області ініціювали навчальну ліквідацію умовної пожежі на території основного виробничого майданчика підприємства. За сценарієм, загоряння сталося на силосі готового вугілля №3 ПАТ «Подільсь кий цемент».

Даний захід відбувся в межах проекту недавньої передачі підприємством ПАТ «Подільський цемент» пожежного автомобіля службі порятунку Кам’янеччини та з метою налагодження координації дій на випадок виникнення надзвичайної ситуації на цементному заводі. Про це повідомляє «7 днів» із посиланням на прес-службу підприємства.

Під час навчання перевірили реагування оперативних служб ПАТ «Подільський цемент» та дії особового складу підрозділів оперативно-рятувальної служби щодо ліквідації умовної пожежі на підприємстві.

До участі в навчаннях залучили 3 підрозділи оперативно-рятувальної служби 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області у складі приблизно 10 рятувальників та 3 пожежних автомобілів.

Після навчань відбулася нарада, під час якої підсумували результати навчального збору та заслухали звіти і пропозиції начальників спеціалізованих служб від кожної сторони з метою подальшого вдосконалення рівня готовності до ліквідації надзвичайної ситуації, яка може виникнути на підприємстві.

Новини по темі:

Back to top button