ВійнаІнциденти

Лісоводському будинку-інтернату – 25!

Лісоводського будинку-інтернату – 25!21 липня відбулися урочисті заходи у Лісоводському будинку-інтернаті для людей похилого віку та інвалідів з нагоди 25-річчя створення закладу.

У заходах, як повідомили «7 днів» у Городоцькій РДА, взяли участь: директор департаменту соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації Світлана Лукомська, заступник голови райдержадміністрації Віктор Бабин, заступник голови районної ради Руслан Райтаровський, Лісоводський сільський голова Ігор Дзера, голова Сатанівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Альберт Собков, керівник Лісоводського відділення ТОВ «Аграрна Компанія 2004» Руслан Шумило та інші.

Лісоводський будинок-інтернат для людей похилого віку та інвалідів працює з 1992 року. Будинки-інтернати для людей похилого віку – це можливість надати допомогу, бути турботливими та милосердними до тих, хто цього потребує.

Робота в таких закладах особлива, адже тут проживають люди, позбавлені родинного тепла та потребують притулку, стороннього догляду, лікування. Колективу Лісоводського будинку-інтернату на чолі із директором Оленою Маринчук вдається з щирою любов’ю та терпеливістю відноситися до кожного мешканця закладу. Своєю працею, словами та поведінкою вони демонструють свою повагу, милосердя, доброту та відданість немов до рідних батьків. Тому відчувається, що у цьому закладі кожна знедолена людина завжди знайде собі притулок, опіку та турботу.

Тому гості щиро вітали керівництво, колектив та мешканців закладу із святом та дарували подарунки. У своїх виступах вони дякували колективу за працю, бажали здоров’я та довголіття персоналу та мешканцям.

Для усіх присутніх була організована чудова концертна програма за участю творчих колективів Лісоводського та Клинівського будинків культури, Лісоводської ЗОШ I-III ступенів, та Лісоводського будинку дитячої творчості.

Фото з мережі.

Новини по темі

Back to top button