ВійнаІнциденти

Ветерана війни привітали з 90-річчям

Ветерана війни привітали з 90-річчям90 літ прожити – не поле перейти! Про це засвідчує важка доля ветерана Другої світової війни, знаного жителя села Лозичне Шепетівського району Бабенка Григорія Никифоровича.

У гості до ювіляра, як повідомили у прес-службі Шепетівської РДА, завітали з привітаннями т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Сергій Пономарьов, заступник голови районної ради Артур Мовсісян, заступник голови Судилківської ОТГ Валентина Мазур, голова районної ГО «Ветеран Шепетівщини» Олександр Лукашенко та голова первинної ветеранської організації с.Судилків Володимир Васик.

Представники влади та гості щиро побажали Григорію Никифоровичу міцного здоров’я, радості, тепла і затишку в родинному колі, благополуччя та ще довгих років життя. Відзначили грамотою, подарували квіти та подарунки.

Розчулений увагою присутніх ветеран і на адресу гостей висловив побажання добра та теплі слова вдячності.

ДОВІДКА. Бабенко Григорій Никифорович народився у селі Лозичне. Учасник бойових дій 1941 – 1945 років. Після війни працював на різних роботах на яких заробив 56 років загального стажу. З них, 35 років відпрацював у міжколгоспбуді. З 2004 року перебуває на заслуженому відпочинку.

Related Articles

Back to top button