Інциденти

Водій «Електротрансу» отримав нову квартиру

Водій «Електротрансу» отримав нову квартируЩасливими власниками квартири у новобудові, що на вул. Лісогринівецькій, 28 стала сім’я Савчуків. Про це «7 днів» повідомили у прес-службі Хмельницької міської ради.

Борис Савчук працює водієм на комунальному підприємстві «Електротранс». На квартирній черзі з 2000 року. Як розповідає подружжя Савчуків, до цього родина проживала в однокімнатній квартирі, а у сім’ї четверо дітей.

«До цього часу нам доводилося усім тіснитися у однокімнатній квартирі. Ми щасливі, що тепер маємо таку гарну нову квартиру», – говорить Борис Савчук.

Загальна площа нового житла родини складає 97 квадратних метрів. Міський голова передав Борису Савчуку ключі та документи від квартири й повноправний господар запросив присутніх у нове помешкання.

«Коли ми визначали, хто отримуватиме житло, то я наголошував, щоб передовсім отримали люди, які працюють давно водіями, кондукторами, – говорить міський голова Олександр Симчишин. – Мені дуже приємно, що ми цю традицію продовжуємо. Кілька місяців тому я вручав перших сімнадцять ключів, найближчими місяцями ще шість сімей отримає квартири».

Новини по темі

Back to top button