ВійнаІнциденти

Рятувальники спільно з військовослужбовцями провели тактико-спеціальні навчання

Рятувальники спільно з військовослужбовцями провели тактико-спеціальні навчання9 серпня рятувальники Ярмолинечинни на території військової частини А-2730 спільно з військовослужбовцями провели тактико-спеціальні навчання. Після надходження відповідного повідомлення на пункт зв’язку військової частини, до місця умовної пожежі було направлено чергову зміну пожежної команди в/ч А-2730 у складі одного відділення. Разом з тим, черговий по частині повідомив рятувальників 22 Державної пожежно-рятувальної частини смт. Ярмолинці про виникнення пожежі.

Як поінформували «7 днів» у Ярмолинецькому РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, згідно тактичного задуму навчання поділялись на два етапи: перший етап – гасіння умовної пожежі казарми, у якій на 3 поверсі сталось займання через коротке замкнення електромережі; на другому етапі рятувальники разом із військовослужбовцями проводили гасіння пожежі їдальні, у якій через несправність кухонного обладнання сталось займання електроплити, яке в подальшому почала поширюватись по всій їдальні.

Завдяки злагодженим діям пожежників та військовослужбовців пожежа була ліквідована на всіх етапах навчань.

Підсумовуючи навчання слід відзначити, що  з особовим складом залучених підрозділів відпрацьовано ряд питань, серед яких: вивчено оперативно-тактичну характеристику об’єкта, відточено навички гасіння пожеж на даному об’єкті, відпрацьовано порядок взаємодії під час виникнення пожеж або надзвичайних ситуацій. Із поставленими задачами усі учасники заходу впоралися успішно.

 

Новини по темі

Back to top button