Інциденти

У Шепетівській РДА пройшов семінар фахівців із соціальної роботи

У Шепетівській РДА пройшов семінар фахівців із соціальної роботи7 серпня 2017 року в приміщенні Шепетівської районної державної адміністрації проведено навчальний семінар фахівців із соціальної роботи Шепетівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які працюють в територіальних громадах району.

Як інформують у РДА, директор центру Л.Я. Романець ознайомила присутніх з основними завданнями та напрямками подальшої соціальної роботи на літньо-осінній період, підготовку дітей до школи. Особливу увагу спрямувала на соціальну роботу з сім’ями, що перебувають у складних життєвих обставинах, питаннях профілактики правопорушень, особами, які мають конфлікт із законом та недопущення проявів злочинності в дитячому середовищі.

Виконуюча обов’язки начальника управління соціального захисту населення Шепетівської РДА Г.В. Більчук особливу увагу звернула на державні соціальні виплати сім’ям, у яких виховуються неповнолітні діти та розповіла про порядок оформлення субсидій.

Головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації здійснила аналіз щодо сімей, які перебувають у районному банку даних сімей у складних життєвих обставинах О.Г. Федорчук акцентувала увагу на співпраці між службами по роботі з дітьми, що мають девіантну поведінку та перебувають у конфлікті із законом.

Також під час семінару розглянули питання координації спільних зусиль у напрямку просвітницької роботи по правовому вихованню молоді та обговорювали шляхи вирішення подолання кризових станів у сім’ях, що потрапили у складні життєві обставини.

Новини по темі

Back to top button