Кам'янець-Подільський

Львівські студенти мобілізуються

19 лютого навпроти головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка, що на вулиці Університетській, студенти оголосили про загальну мобілізацію.

Як зазначається у повідомленні Студентської координаційної ради у Львові, студенти вимагатимуть зупинити навчання у ВНЗ Львова і в Україні, сприяти та не перешкоджати студентам у акціях протесту, які відбуваються в Україні. Про це повідомляє  Освітній портал.

«Наші цілі залишаються незмінними: формування уряду народної довіри, повна люстрація чинної влади всіх рівнів, за ознаками приналежності до останніх подій», – йдеться у повідомленні.

Окрім цього, студенти планують спорудити барикади навпроти головного корпусу ЛНУ ім. Івана Франка. Ця барикада, за словами студентів-активістів, виконуватиме роль точки збору студентів для відправки на Київ.

Також студенти мають намір організувати чергування поблизу військових частинах у Львові.

Раніше про загальну мобілізацію оголосив голова Львівської обласної ради Петро Колодій.

ДОВІДКА. Студентська координаційна рада – це студентський рух, що сформувався 26 листопада 2013 року заради боротьби за демократію, верховенство права та вільний розвиток особистості. Представництва є у Києві, Львові, Тернополі, Чернівцях, Івано-Франківську, Полтаві, Житомирі, Запоріжжі.

Новини по темі

Back to top button