Інциденти

«Укрзалізниця» запустила інформаційний сервіс про запізнення поїздів

«Укрзалізниця» розробила та з липня впровадила у дослідну експлуатацію інформаційну систему про запізнення поїздів, яка працює у режимі реального часу.

Згідно із повідомленням, інформацію про затримки поїздів пасажири мають змогу отримати на офіційному сайті «Укрзалізниці» за посиланням http://www.uz.gov.ua/passengers/delay_info.

Завдяки інформаційній системі пасажири можуть дізнатися про запізнення поїздів по найбільших залізничних станціях і обласних центрах, але уже найближчим часом перелік станції буде збільшено.

Також Укрзалізниця продовжує удосконалення інформаційно-довідкової системи на своєму офіційному порталі про розклад руху поїздів. У системі стануть доступними для пасажирів дані про розклад руху поїздів країн СНД та буде створено можливість спланувати поїздку по території країн СНД з однією пересадкою.

Роботи над удосконаленням веб-порталу «Укрзалізниці» проводяться в рамках виконання пункту №173.1 Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

Новини по темі

Back to top button