Кам'янець-Подільський

Завершився марафон «BOOK summer»

Завершився марафон «BOOK summer»У дитячих бібліотеках Хмельниччини завершився літній фотокрос «BOOK summer».

Як стверджують в управлінні культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької ОДА, акція сприяла підвищенню читацької активності, організації відпочинку та проведення змістовного дозвілля читачів-дітей у період канікул.

Упродовж трьох місяців літа діти знайомилися з цікавими книжкам, проявляли свої знання та ерудицію під час бібліотечних заходів. Наприклад, бібліокафе «Дегустація новинок», book-фест «Читай українське», мульт-колаж «МультяшКІНО»,  бібліобульвар «Світ мандруючих книг», веселі посиденьки «У барвах сонячного літа», бібліогалявина «Знайомся та читай», читацький дворик «Літо з книгою», пересувний бібліотечний абонемент «Гаряча десятка», читальний зал «На березі Горині», краєзнавчий кемпінг «Земля славетних земляків», канікулярний відео тур  «Подорож до Діснейленду», флаєр-акція «Завітай до бібліотеки» та ін.

До літнього марафону «BOOK summer» долучилися 28 бібліотек для дітей та 7 публічних бібліотек Хмельницької області. Найактивнішими були обласна бібліотека для дітей, Нетішинська МДБ, Кам’янець-Подільська МДБ №6, №8, Ізяславська, Чемеровецька, Хмельницька, Городоцька, Кам’янець-Подільська РДБ, ДБ Полонської ОТГ, публічні бібліотеки Шепетівського району.

Упродовж літніх днів діти області не розлучалися з цікавою книгою у колі друзів.

Новини по темі

Back to top button