Кам'янець-Подільський

Кам’янецька поліція перевірила мігрантів

Кам'янецька поліція перевірила мігрантівУчора в Кам’янці-Подільському підвели підсумки за період практичного етапу загальнодержавних профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант».

Працівниками Кам’янець-Подільського ВП за період практичного етапу проведення заходів на території міста перевірено 13 гуртожитків різного типу, 8 навчальних закладів, 11 готелів, автостанцію та залізничний вокзал, 4 ринки.

Як інформує на своїй сторінці у Facebook інспектор сектору моніторингу Кам’янець-Подільського міського ВП, працівників сектору превентивної діяльності виявлено сім фактів порушень іноземцями норм законодавства про підстави перебування на території України. Відомості за даними фактами внесено до ЄО Кам’янець-Подільського ВП ГУНП в Хмельницькій області та надіслано на адресу Кам’янець-Подільського МВ УДМСУ для перевірки, в результаті чого іноземців притягнуто до адміністративної відповідальності.

Вжито ряд заходів з метою запобігання порушення законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, посилення контролю за перебуванням іноземців на території України, протидії нелегальної міграції, а також притягнення порушників до відповідальності.

Фото з мережі.

Новини по темі

Back to top button