СуспільствоТехнологіїХмельниччина

У Шепетівці запрацює «Єдина квитанція»?

У Шепетівці запрацює «Єдина квитанція»?Минулої п’ятниці міський голова Шепетівки Михайло Полодюк разом із першим заступником Володимиром Вихівським взяли участь у зустрічі з представниками і керівниками підприємств міста та представниками ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК».

Присутнім презентували сервіс оплати комунальних послуг за допомогою «Єдиної квитанції» та обговорили можливості, які відкриються перед споживачами та постачальниками послуг у разі впровадження його в Шепетівці, розповіли про досвід інших міст.

Завдяки такій системі, як зазначають на сайті міської ради, шепетівчани зможуть сплачувати за спожиті комунальні послуги за допомогою сервісу «Єдина квитанція» в режимі онлайн, кожен зможе бачити свою заборгованість по усіх службах та перевірити правильність зареєстрованих показів. Суттєвою перевагою сервісу є те, що оплату можна проводити картками VISA та MASTER CARD будь-якого банку.

Сервіс включає усі послуги, зокрема й ті, за якими часто спостерігаєтьбся заборгованість, оскільки, їхня вартість значно нижча, порівняно з основними послугами і люди часто забувають їх оплачувати.

Усі компанії-надавачі послуг мають час вивчити надану інформацію. Про подальші зустрічі та домовленості буде повідомлено пізніше.Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button