ІнцидентиТехнології

У Шепетівці запрацює «Єдина квитанція»?

У Шепетівці запрацює «Єдина квитанція»?Минулої п’ятниці міський голова Шепетівки Михайло Полодюк разом із першим заступником Володимиром Вихівським взяли участь у зустрічі з представниками і керівниками підприємств міста та представниками ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК».

Присутнім презентували сервіс оплати комунальних послуг за допомогою «Єдиної квитанції» та обговорили можливості, які відкриються перед споживачами та постачальниками послуг у разі впровадження його в Шепетівці, розповіли про досвід інших міст.

Завдяки такій системі, як зазначають на сайті міської ради, шепетівчани зможуть сплачувати за спожиті комунальні послуги за допомогою сервісу «Єдина квитанція» в режимі онлайн, кожен зможе бачити свою заборгованість по усіх службах та перевірити правильність зареєстрованих показів. Суттєвою перевагою сервісу є те, що оплату можна проводити картками VISA та MASTER CARD будь-якого банку.

Сервіс включає усі послуги, зокрема й ті, за якими часто спостерігаєтьбся заборгованість, оскільки, їхня вартість значно нижча, порівняно з основними послугами і люди часто забувають їх оплачувати.

Усі компанії-надавачі послуг мають час вивчити надану інформацію. Про подальші зустрічі та домовленості буде повідомлено пізніше.

Новини по темі

Back to top button