Спорт

Анатолію Чумакову – 75!

Анатолію Чумакову – 75!Восьмого вересня у Хмельницькому відбулася урочиста зустріч, присвячена 60-річчю з дня створення боксерського клубу «Авангард» та 75 – річчю Заслуженого тренера України Анатолія Чумакова. З цієї нагоди, як зазначають у Хмельницькій РДА, у залі телерадіокомпанії «Поділля-Центр» зібралися спортсмени, тренери, представники обласної, районної та міської влади, громадськість.

Від облдержадміністрації привітали заслуженого ювіляра та вихованців спортивного клубу заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Юрій Бирка та начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Клімов. Юрій Ігорович відзначив неоціненний вклад Анатолія Чумакова у розвиток боксу на Хмельниччині, адже серед випускників клубу – ціла когорта видатних спортсменів, відомих не лише в Україні, а й у всьому світі, побажав йому довгих років життя, міцного здоров’я, наснаги у його нелегкій праці.

Привітали Заслуженого тренера України Анатолія Чумакова й голова райдержадміністрації Леся Коменда та перший заступник голови адміністрації Андрій Зелінський.

Також кращих спортсменів та тренерів боксерського клубу «Авангард» нагороджено почесними грамотами та подяками облдержадміністрації.

Новини по темі

Back to top button