ВійнаПолітика

На Хмельниччині обговорили новий Закон щодо містобудування

На Хмельниччині обговорили новий Закон щодо містобудуванняУправління ДАБІ у Хмельницький області, керівники уповноважених органів з питань містобудування та архітектури міських і районних рад регіону провели спільну нараду, присвячену нововведенням в законодавстві щодо містобудівної діяльності.

У заході взяли участь в.о. начальника Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницький області Лариса Крюкова, завідувач сектору по роботі з дозвільними документами Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницький області Олена Кухар, начальник відділу містобудування та архітектури Хмельницької ОДА, головний архітектор Хмельницької області Ірина Дунаєвська.

Зокрема, як повідомляє прес-служба ДАБІ, було розглянуто Закон України № 1817-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», особливості здійснення держархбудконтролю у зв’язку зі змінами у ліцензуванні об’єктів будівництва середнього і значного класу наслідків та у порядку набуття права на виконання будівельних робіт.

Крім того, учасники наради обговорили проекти наказів Мінрегіонбуду «Про затвердження переліку об’єктів будівництва, для проектування яких містобудівні умови та обмеження не надаються» та «Про затвердження порядку ведення реєстру містобудівних умов та обмежень».

За результатами зустрічі визначено ряд проблемних питань, з якими у своїй роботі стикаються посадові особи органів містобудування та архітектури міських і районних рад Хмельницької області. Щодо цих питань фахівцями надано роз’яснення та консультації відповідно до чинного законодавства.

Новини по темі

Back to top button