Інциденти

Міський голова Михайло Сімашкевич підтримав асоціацію з ЄС

26 листопада у Кам’янці-Подільському скликано позачергову сесію міської ради, основним питанням якої є питання, що стосується євроінтеграційного курсу України.

Перед початком засідання секретар ради Анатолій Качуровський оголосив звернення від міського голови Михайла Сімашкевича, який висловив підтримку громаді Кам’янця в питаннях євроінтеграції.

Як інформує портал актуальних новин ВЖЕ інфо, аналогічне звернення мер розмістив на своїй сторінці у Facebook.

Наводимо текст звернення:

«Наразі перебуваю з робочим візитом в Литві у місті Каунас, і події в Україні тут є топ-новиною усіх друкованих видань та телевізійних ефірів.

Цілком підтримую громаду Кам’янця-Подільського, яка прагне жити в Європейському Союзі. Спілкуючись з політиками та мешканцями Литви, я вкотре усвідомив – Європейський Союз дає багато перспектив. Для прикладу, жителі Каунасу мають робочі місця, можливість вільно подорожувати, забезпечені соціальним страхуванням, на високому рівні медичне обслуговування.

Всього цього вони досягли не за один рік, адже минуло дев’ять років після вступу Литовської Республіки до Європейського Союзу і сьогодні це конкурентоспроможна, економічно розвинута країна.

Я стояв і стоятиму на позиціях того, що не потрібно боятися змін. Ми повинні дбати про майбутнє наших дітей та внуків, які сьогодні хочуть жити в європейській країні, які бажають, щоб їхні дипломи визнавав світ, щоденна праця оцінювалася на належному рівні.

Сподіваюсь, що нас почують і разом ми зможемо вистояти цей непростий шлях».

Новини по темі

Back to top button