ІнцидентиКам'янець-Подільський

Шматочок щастя для дитини

Шматочок щастя для дитиниСоціальна підтримка дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, забезпечення культурного розвитку – завдання працівників служби у справах дітей райдержадміністрації та усіх небайдужих громадян нашого району.

Саме з цією благородною метою, як інформують у Кам’янець-Подільській РДА, за підтримки народного депутата України Володимира Мельниченка 16 вересня вдалося організувати подорож до Хотинської фортеці та Кришталевої печери в с. Кривче для 8 прийомних сімей, в яких виховується  19 дітей-сиріт та дітей, що позбавлені батьківського піклування та 2 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 14 дітей, позбавлених батьківського піклування. Передували поїздці підготовчі заходи та збори, а  супроводжували дітей, відповідали за їхню безпеку та харчування працівники служби у справах дітей. Подарунок для маленьких мешканців Кам’янеччини приурочений до Дня батька, який святкують у третю неділю вересня.

Те відчуття, яке присутнє на душі у кожної дитини-сироти і наповнює її серце, вона привезе в свою домівку, поділиться любов’ю зі своїми близькими і ще довго-довго буде згадувати про все, що залягло в пам’яті, що залишилося на фото під час екскурсії.

Новини по темі

Back to top button