ІнцидентиКам'янець-Подільський

Що буде з ялинками після свят?

Близько 5 000 ялинок різного розміру щороку після новорічних свят опинялися на сміттєзбірних майданчиках, а потім – і сміттєзвалищах Кам’янця-Подільського.

«Зрозуміло, що це створювало додаткове навантаження на полігон ТПВ. Тому з 2017 року у Кам’янці-Подільському почали частково подрібнювати ці ялинки на тріску. Для цього було придбано установку дроблення, яка працює від валу відбору потужності трактора МТЗ-80, – йдеться у повідомленні Кам’янець-Подільської міської ради. – Знаходиться вона на балансі КП «Кам’янецький парк».

Торік таким методом було подрібнено на тріску близько 1,5 тис. ялинок. Частину тріски здано на паливо в КП «Міськтепловоденергію» (1 тонна), а частина пішла на мульчування (вкривання поверхні ґрунту соломою, перегноєм тощо для захисту ґрунту від пересихання й перегрівання) у парках та на клумбах.

Дроблення ялинок за вказаними на фото адресами здійснюватиме КП «Кам’янецький парк» протягом 20-21 січня цього року. Тому керівництво підприємства просить жителів міста та управлінські компанії впродовж 16-19 січня складувати використані ялинки за вказаними адресами.

Новини по темі:

Back to top button