Кам'янець-Подільський

На Андрія Кам’янець-Подільський зустрічатиме Макса Кідрука та його новий роман «НОІМ»

Макс Кідрук знову їде до Кам’янця-Подільського! Цього року містяни матимуть змогу зустрітись із відомим українським письменником 13 грудня – на Андрія. Тож багатьма улюблене народно-християнське свято у 2017-му обіцяє стати особливим. Перш за все – для поціновувачів творчості Макса Кідрука.

Письменник побуває у Кам’янці-Подільському уже вчетверте. Під час новорічно-різдвяних свят він завітає до міста над Смотричем із презентацією свого нового роману «Не озирайся і мовчи» («НОІМ»), з яким восени вирушив містами України в рамках туру #100містНОІМ. Кам’янець-Подільський стане шостим містом Хмельницької області, у якому відбудеться презентація «НОІМ». Зустріч із автором пройде у Галереї мистецтв (вул. П’ятницька, 11) та розпочнеться о 19:00.

Новоспечений роман уже встиг не тільки набрати шаленої популярності за доволі короткий час, а й стати одним із претендентів на перемогу у щорічній літературній премії «Книга року ВВС». У літературному конкурсі Макс Кідрук бере участь вдруге. І вдруге, як зазначають в Українській службі Британської телерадіомовної корпорації, від його творіння стає по-справжньому страшно. «Він каже, що не любить хорору і не пише містики заради містики, але коли читаєш його книжки, спиною мимоволі пробігає холод, а рука так і тягнеться увімкнути світло у напівтемній кімнаті», – йдеться у повідомленні ВВС.

А у нотації до нового роману письменника читаємо: «Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися й мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з’являються речі, страшніші за те, від чого ховаєшся.

Життя сім’ї Грозанів раптово змінюється. Вони переїжджають до нового будинку, і чотирнадцятирічний Марк змушений піти до нової школи. Хлопець начитаний, розумний, але дуже сором’язливий – ідеальний об’єкт для цькування. Щодень більше замикаючись в собі, він мріє про світ, де немає знущань і безпричинної жорстокості.

Одного дня Марк знайомиться із Сонею, дівчиною з паралельного класу, яка розповідає йому про існування такого світу і про можливість туди потрапити… просто скориставшись ліфтом у їхньому будинку. Хлопець не розуміє, навіщо Соня вигадує нісенітниці, які легко спростувати, але зрештою вирушає за нею. Він не підозрює, що звичайна мандрівка на десятий поверх загрожує чимось набагато гіршим за руйнування уявлень про реальний світ».

То як, кам’янчани, готові зустрічати свіженький трилер від Макса Кідрука?

Презентація роману «НОІМ» (афіша)

Новини по темі

Back to top button