ПодіїСуспільствоХмельниччина

Вогнеборці перевірили безпеку храмів Хмельницької області

Вогнеборці перевірили безпеку храмів Хмельницької областіПротягом 2-5 січня вогнеборці Хмельниччини здійснювали перевірку храмів області щодо забезпечення протипожежного захисту вірян під час святкових Різдвяних богослужінь. Про це повідомляють на офіційному сайті ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

В області функціонує 878 храмів. Традиційно на Різдвяну месу у Святвечір очікується великий наплив прихожан, використовуватиметься значна кількість свічок, що у сукупності з масовістю становить підвищену небезпеку. Чимало з церковних споруд є старовинними, побудованими з дерева та представляють історико-архітектурну цінність. Тому питання протипожежної безпеки, а також забезпечення громадського порядку стоїть на особливому контролі у Службі порятунку Хмельниччини.

Під час профілактично-роз’яснювальної роботи із настоятелями храмів, рятувальники нагадали основні правила пожежної безпеки у даних закладах, провели інструктажі щодо дій у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної пригоди, вручили листівки та пам’ятки застережливого характеру. Також офіцери ДСНС оглянули наявність первинних засобів пожежогасіння, в якому стані знаходяться шляхи евакуації, справність і надійність електромережі та пожежної сигналізації. Священнослужителі запевнили, що постійно приділяють увагу питанням дотримання правил пожежної безпеки і кожен раз нагадують їх вірянам.

Загалом на період різдвяно-новорічних свят вогнеборці Хмельниччини переведені на посилений варіант несення варти.

Служба порятунку закликає громадян бути особливо обережними під час відвідування релігійних споруд і не провокувати пожеж. Священнослужителі та церковна громада мають усвідомити відповідальність, яка покладається на них стосовно дотримання правил пожежної безпеки на Святвечір.Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button