Кам'янець-Подільський

Правоохоронцями Хмельниччини вилучено понад 1200 літрів фальсифікованого алкоголю

Правоохоронцями Хмельниччини виявлено та вилучено понад 1200 літрів фальсифікованого алкоголю Завдяки скоординованим прокуратурою області заходам та належно спланованим слідчим (розшуковим) діям працівниками фіскальної служби області під час проведення обшуків у торгових закладах на території міста Хмельницького виявлено та вилучено більше 1200 літрів фальсифікату, з яких понад 300 літрів незаконно виготовленого алкоголю під виглядом горілки та коньяку. Про це йдеться на офіційному сайті прокуратури Хмельницької області.

Галузевим відділом прокуратури області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області за ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України (зберігання з метою збуту та збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв).

Встановлено, що суб’єкти господарювання, які займаються реалізацією продуктів харчування на території обласного центру, окрім цього здійснювали продаж незаконно виготовленого алкоголю під виглядом горілки марок «Finlandia», «Jelzin» і «Absolut blue light» та коньяку, розлитих в тару «beg-in-box». Також, вони здійснювали реалізацію алкогольних напоїв іноземного виробництва без марок акцизного податку встановленого зразка.

Як повідомив начальник відділу прокуратури області Олег Львовський, завдяки злагодженій співпраці правоохоронців вдалось попередити потрапляння неякісної продукції до споживачів.

Загальна вартість вилученого майна становить понад 300 тис. грн.

Наразі проводиться комплекс слідчих (розшукових) дій з метою встановлення усіх осіб, причетних до вчинення злочину, та обставин кримінального правопорушення.

Новини по темі

Back to top button