Інциденти

Захисники України отримують земельні ділянки у Хмельницькому

Захисники України отримують земельні ділянки у ХмельницькомуОдним із видів соціальної підтримки учасників антитерористичної операції у складний для країни час є виділення їм земельних ділянок. Про це зазначають на офіційному сайті Хмельницької міської ради.

Упродовж 2017 року для реалізації свого права до управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельної реформи Хмельницької міської ради звернулися більше 400 ветеранів АТО та членів сімей загиблих героїв, яких поставлено на чергу по наданню земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).

Упродовж цього року прийнято рішення про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок у власність:

▪ для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) – 48 учасникам АТО та 5 членам сім’ї загиблого учасника загальною площею 33000 кв. м;

▪ для будівництва індивідуальних гаражів – 150 учасникам АТО загальною площею 3612 кв. м.

Також прийнято рішення про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок:

▪ для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – 18 учасникам АТО та 4 членам сімей загиблих учасників АТО загальною площею 14000 кв. м.;

▪ для будівництва індивідуальних гаражів – 51 учаснику АТО та членам сімей загиблих учасників АТО загальною площею 1179 кв. м.

У 2016 році надано земельних ділянок у власність для будівництва жилого будинку 107 учасникам АТО.

Надано дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку 57 учасникам АТО та 10 членам сімей загиблих.

Також 118 учасників АТО отримали дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

Фото charivne.info.

Новини по темі

Back to top button