Кам'янець-Подільський

Хмельничани зняли історичний фільм

Творча група хмельничан «Мінітра» на чолі з режисером Ігорем Землянухіним зняла ігровий фільм «Переможені», присвячений подіям громадянської війни 1917 року. У лютому відбудеться прем’єра стрічки.

«Це повнометражна історична картина. Ми відтворюємо події громадянської війни, які актуальні і сьогодні. Суспільство зараз неоднорідне, стоїть на порозі змін. Фільм носить об’єднавчий характер, закликає зупинитися. Якщо не запанує любов і єднання, буде так, як на екрані», – розповідає режисер Ігор Землянухін.

Як повідомляє Ye.ua, стрічку знімали у Хмельницькому, однак намагалися зробити це непомітним, адже події відбуваються поблизу міста Орла та у Криму. Костюми, мундири, зброя, що з’являються у фільмі, – історична реконструкція. Щоб кожна петлиця і кокарда відповідала тій епосі, кінематографісти співпрацювали із клубом військової реконструкції «Хмельницький гарнізон». Костюми шила Лариса Козяр.

Це вже не перша робота творчої групи «Мінітра». Аматори кінематографа зняли ігровий повнометражний фільм «Ніхто не знає, що буде завтра» про загиблих працівників міліції, а також історичний кліп за мотивами повісті Бориса Лавреньова «Сорок перший».

На черзі — психологічна мелодрама з робочою назвою «Потворний». «Події відбуватимуться в часи Радянського Союзу та в наші дні, – розповідає пан Ігор. – Шкільна дружба, перші романтичні стосунки… Частина зйомок відбуватиметься в одній із шкіл міста».

Related Articles

Back to top button