Кам'янець-Подільський

Спілкувались та діяли разом

З 8 по 10 січня у Центрі дитячої творчості відбувся триденний семінар педагогів-організаторів та психологів навчальних закладів Кам’янця-Подільського «Спілкуємось та діємо разом», організований міським управлінням освіти і науки.

Семінар проводився з метою поглиблення форм і методів організації роботи учнівського самоврядування.

Для учасників семінару в інформаційно-презентаційному блоці методист НМЦ управління освіти і науки Дюднєва Н.М. та координатор ДЮО Марціновська І.П. презентували збірник тренінгів для учнівського самоврядування, ознайомили з новими нормативно-правовими документами, що регулюють та координують роботу шкільного самоврядування, а також особливостями формування ефективної команди лідерів і ефективної комунікативної взаємодії.

У практичному блоці засідання педагоги-організатори та психологи створювали проекти, які будуть реалізовані у 2012-2013 н.р. міською асоціацією лідерів учнівського самоврядування. А саме: «Делегати дитячих прав», «Правильний вибір професії – успішне життя», «Ти не один», «Всеукраїнський легкоатлетичний пробіг лідерів учнівського самоврядування «Новій Україні – здорова молодь», «Рух лідерів», «Я люблю свій народ, я люблю свою країну».

Другий день семінару пройшов під гаслом «Формуємо ефективну команду лідерів». Саме так називався інтенсивний тренінг, що провела практичний психолог Марціновська І.П. Освітяни шукали шляхи формування ефективної комунікативної взаємодії та формування ефективної команди лідерів, обговорюючи різноманітні методики та форми роботи.

Наостанок учасники ознайомили присутніх зі своїми напрацювання у роботі з членами учнівського самоврядування, презентувавши елементи тренінгових занять.

Новини по темі

Back to top button